NOVINKY

IT pro úspěšné podnikatele

6. 5. 2016
Už dávno jsme si zvykli na to, že informační technologie jsou jedním ze základních pilířů úspešného podnikání v dnešní době. Počítače, servery a účetní systémy tvoří nedílnou součást pracovních nástrojů vznešené branže účetních a počty firem, které se rozhodly virtualizovat tato své pracoviště formou cloudu narůstají každým rokem o desítky procent.
 
Co nám to přinese? To je asi nejčastější dotaz, který zní z řad majitelů či manažerů účetních firem. Virtualizace či cloud umožňuje vytěžit maximum z investic do informačních technologií. Vlastně ještě jinak, ono se v případě cloudu totiž o žádné investice nejedná. Je to totiž měsíční a jasně predikovatelná platba za služby, kterou si můžete velmi jednoduše dát přímo do provozních nákladů. Když se jednoduše podíváme po trhu, tak například u služby SoftwareHosting.cz zaplatíte měsíčně 650,- Kč za každého uživatele, který v daném měsíci s účetním systémem pracovat. Pokud má Vaše společnost 5 zaměstnanců tak víte, že náklady na provoz Vám nepřesáhnou 3.250,- Kč. Odpadnou Vám tedy starosti s údržbou serveru, poruchami serveru a nebo s koupí zcela nového serveru. Je potřeba si take uvědomit, že ať už s koupi nového nebo údržbou starého server jsou spojeny nemalé měsíční náklady na IT pracovníky  A co je na softwarehostingu úplně nejlepší? Nemusíte řešit licencování. Licencování je dnes složitý proces, který u každého SW výrobce má jiná pravidla a je opravdu těžké se v tom vyznat.
 
Víte, že …
Používáním nelegálně nabytého softwaru se vystavujete možnosti stíhání za přestupek či trestný čin s následnými sankcemi, které mohou mít podobu peněžitého trestu, trestu propadnutí věci, trestu odnětí svobody až na pět let podle rozsahu trestného činu. V případě podnikatelů a právnických osob (firem) jsou neopomenutelné i doměrky příslušných daní od finančních úřadů, penále z daňových nedoplatků, případně pokuty, eventuálně pak sankce vyplývající ze živnostenského zákona. Pokračování článku naleznete na www.uctovani.net

Zpět

MÁTE DOTAZ?

×

ODESLAT DOTAZ

×

ŽÁDOST O DEMO

Rekapitulace a cena
×

OBJEDNÁVKA HOSTINGU

Rekapitulace a cena
×

ODESLAT KALKULACI NA E-MAIL

Rekapitulace a cena